Příběhy klientů 

 

9.7.2019

Vymizení bolesti nohou a prstů, křupání levého pantu. Vymizení vyčerpání a depresí.

K. V.


4.7.2019

Zákrok mě zbavil bolesti šíje, ramen a migrenózních bolestí hlavy..

Petra Zimmermannová


3.7.2019

Zákrok pomohl na uvolnění šíje, hybnost a celkové uvolnění těla.

R.S.


2.7.2019

Přestala bolet hlava, zlepšil se zrak, zmizelo mravenčení, uvolnila se bolest zad.

Fedor Krassilnikov


24.6.2019

Po zákroku - cítím se podstatně lépe.

Ivana Arnoldová


6.6.2019

Tento zákrok mi pomohl srovnat na místo ramena, předtím jsem je měla nakřivo. Největší změna pro mě byla psychologická. Jednodušeji zvládám stresy, ovládám emoce. Mám více sil, probouzím se odpočatá, mám chuť žít, dělat, rozvíjet se, teď už na to mám energii.

Anastasia Terenteva


28.5.2019

Okamžitá úleva v oblasti krku. Zlepšený spánek a psychický stav.

Jakub Mátl


28.5.2019

Okamžité zlepšení spánku, přestaly bolesti hlavy, velké zlepšení hybnosti, mohu sportovat bez omezení, celkově se cítím mnohem lépe, nejsem stále unavená.

Michaela Pospíšilová


7.5.2019

Zlepšení - držení těla, bolesti hlavy, úzkosti, rovnováha (chůze).

V.M.


24.4.2019

Okamžitá úleva, necítila jsem napětí trapézů. Zmizelo brnění mezi lopatkami. Večer se mi mírně točila hlava a cítila jsem bolest v místě na krku, kde byl přiložen "přístroj". Tato tlaková bolest přestala asi 3. den. Vůbec mě nebolí hlava. Je to super! Moc děkuji. Doporučila bych zákrok hlavně dětem, aby se vyvíjelo dobré postavení páteře.

Dagmar Rosecká


24.4.2019

Ustaly bolesti pravého kyčle, levého ramena, křížové oblasti, lepší pocit při sezení v autě.

Stanislav Hůla


24.4.2019

Zákrok mně pomohl, nemám již bolesti v ruce, hlava je jasnější a bolí již minimálně.  

V.N.


16.4.2019

Zákrok pomohl velmi. Ulevilo se mi na psychické i fyzické úrovni. Vřele doporučuj.

Anička Karásková


16.4.2019

Snížení bolesti za krkem. Obzvláště při předklonu. Zvětšení pohyblivosti hlavy (mohu se ohlédnout vlevo i vpravo).

Milan Schwarzkopf


15.4.2019

Tato metoda mi pomohla otevřít cestu k uzdravení a k ukončení 10-ti letého trápení po stránce fyzické i psychické. Veškeré předchozí diagnózy se ve finále ukázaly jako mylné, veškeré léčení bez efektu. Nakonec se jako příčina vleklých obtíží ukázalo postavení těla a jeho dopad na celkový zdravotní stav! Po narovnán atlasu se mi postupně mění držení těla a uvolňují se oblasti, se kterými se mi nedařilo ani cvičením pohnout. Zlepšila se mi psychika a mám víc energie. Mé vlastní tělo mi dává jasné signály toho, jak je správné postavení atlasu důležité pro celkové zdraví. Je skvělé, že jsem měla možnost tuto metodu absolvovat a seznámit se tak se skvělou paní doktorkou Filipovou, její vstřícnost, komplexní pohled a vědomí jsou už samy osobě léčivé a terapeutické

Věra Konečná


11.4.2019

Ihned pozorovanou změnou bylo rozšíření úhlu otáčení hlavy bez tlaku a bolesti na obě strany. Téměř zmizely bolesti zad a úplně bolesti hlavy. Mám kvalitnější spánek a pocit "lehčího" těla. Je snadnější naladit se a zůstat pozitivní. Spánek je mi příjemný v jakékoli poloze, nejen na boku jako dříve. Zmizely pocity tlaku a bolesti za očima. Také zmizely občasné problémy se zrakem.

Kateřina Petráková


26.3.2019

Cítím se lépe z fyzické i energetické stránky. Mám stabilnější emocionální stav, pozitivní. Přestala mě trápit permanentní únava.

Mansur Kurmayev


1.3.2019

Zlepšení stability těla. Zmizely bolesti hlavy. Lepší chůze a spánek.  

J.P.


1.3.2019

Zlepšení stavu v horní části trupu.


1.3.2019

Ujištění o správné cestě a správném držení těla. Moc děkuji za profesionální a osobní přístup.

J.N.


27.2.2019

Lepší rotace hlavy, lepší spánek, hlava mě už nebolí tak často, bolesti zad se také zlepšily - nejsou tak intenzivní a řekla bych, že se to postupně zlepšuje. Cítím se energičtější, uvolněnější.

L.P.


27.2.2019

Celková pohyblivost celého těla - lehčí. Menší bolesti kyčle a kolene. Uvolněnější šíje a méně bolestivá - menší ztuhlost.

L.S.


27.2.2019

Celkově se cítím lépe. Uvolněnější šíje.

J.S.


12.2.2019

V dolní části páteře skoro přestaly bolesti, pohyblivost hlavy vpravo-vlevo se zlepšila. Obecně se zlepšil celkový pocit, zmizely bolesti v levé kyčli. Méně chrápu ve spánku. Můžu se už i proběhnout.

Oleksandr Gavrylyuk


8.2.2019

Úporné bolesti hlavy ustoupily, "ústřel" vymizel, zůstala jen občasná "únavová" bolest krku a páteře.

R.Š.


6.2.2019

Úleva od bolestí páteře, lepší spánek, výrazné zlepšení komunikace.

A.G.


23.1.2019

Odstranění bloku krční páteře, bolesti hlavy, vnitřní uklidnění, narovnání.

M.T., Pardubice


21.1.2019

Zmizely bolesti mezi lopatkami, srovnala se mi asymetrie těla, přestaly mě bolet v noci ruce. Za jeden rok velmi plynulý a šetrný posun. Tento zákrok bych doporučila komukoliv.

L.V., Turnov


7.1.2019

Zákrok AtlasPROfilax jsem se rozhodl absolvovat zejména kvůli dlouhodobým problémům se zády v oblasti bederní páteře a také z důvodu značně omezeného pohybu krční páteře, který spočíval v tom, že jsem krkem na pravou stranu mohl otočit pouze ve velmi omezeném rozsahu. Ihned po dokončení zákroku, který trval jen pár minut, u mě došlo k opravdu značnému zlepšení pohybu nejen v oblasti krční páteře, ale také ke znatelné úlevě v oblasti zad (zmírnění dlouhodobě trvající bolesti v oblasti zad, zlepšení fungování těla a zejména hybnosti krční páteře). Tímto bych tedy rád paní doktorce ještě jednou za vše moc poděkoval. Metodu a zároveň přátelský a profesionální přístup paní MUDr. Renáty Filipové tedy 100 % doporučuji.

Ing. Pavel Pekárek


5.12.2018

Celkové zlepšení stavu - držení těla, svalové bolesti.

L.Ř., Praha


3.12.2018

Prodělala jsem tento zákrok a jsem velice spokojena.

Diana Vitová


7.11.2018

Velmi pomohl, zbavil mě bolestí hlavy, lepší hybnost, postupné uvolnění krku, zmizelo mravenčení rtů a tlak na patře vzadu, výrazné zlepšení brnění ruky. Může ležet na zádech bez potíží, před tím jsem nemohl najít pozici.

K.B., Pardubice


7.11.2018

Výrazně mi poklesly bolesti krční páteře, bederní páteře, začaly se mi zdát sny, z 90% mi zmizeli úzkosti, zlepšily/zmenšili se mi závratě.

Terezie Brachová, Praha


5.11.2018

Celkové uvolnění, odstranění bolestí zad a hlavy. Zklidnění.

Jiří Kantner, Praha


5.11.2018

Cítím se lépe, lépe se mi spí. Dříve jsem měla problémy s dlouhým chozením nebo stáním, momentálně mě tento problém skoro netrápí. Při ženských dnech jsem trpěla bolestmi břicha a zad. Teď je to mnohem lepší.

A.V., Praha


1.10.2018

Od zákroku jsem do dvou měsíc pocítila velkou úlevu od bolesti horních končetin. Mohu zase hýbat bez omezujících bolestí rukama, bolest mně již nebudí ze spánku. Zlepšila se moje fyzická kondice, pocítila jsem přival energie, cítím se mladě. 


14.5.2018

Uvolnění krční páteře, ztuhlost šíje od korekce vymizela. Odezněly bolesti kolen. Více energie a zlepšil se spánek, spím kratší dobu. Bystřejší mysl.

I.R., Praha


27.4.2018

Zákrok mi pomohol že lepšie viem chodiť, nebolia ma kolená, ruky, hlava, nohy. Nie son unavená. 

E.M. 


5.4.2018

Úleva krční páteře (výhřez C6/C7 9mm). Téměř bez bolesti rukou v ranních hodinách. Mírné snížení cholesterolu. Více energie, celkově velmi dobrý pocit. 

D.I. 


3.4.2018

Zmírnily se potíže se zaléháním uší (uvolnily se Eustachovy trubice). Netrpím již zánětem nosohltanu. Zmírnilo se hučení v uších, kdy pozoruji postupné další zlepšování v této oblasti. Nemám již rozmazané vidění.

Milan Řehák


20.01.2018

1. Přestalo mi hučet v uších; 2. Nebolí mě kyčle; 3. Nebolí mě kotníky; 4. Mám více energie; 5.Cítím se svěže s chutí do života, jsem bystřejší.

M.R., Praha 


12.01.2018

So službou som úplne spokojná. Pred samotným zákrokom mi bolo všetko vysvetlené, vedela som, ako to bude celé prebiehať. Hneď po náprave atlasu som pocí­tila obrovské uvoľnenie v oblasti krčnej chrbtice, trapézového svalstva a ramien. Už pár mesiacov ma netrápia bolesti hlavy, lepšie sa mi chodí­ a moj členok, ktorý bol zlomený a pri námahe začal bolieť, teraz zvláda každý týždeň tréning společenských tancov. Skvelá investícia!

Alice Piskorová, Brno


06.01.2018

Pomohl zákrok velice, migrény téměř vymizely. Záda se uvolnila a cítím se lépe. Mnohokrát děkuji i za krásné popovídání.  

Dr. Svatava Sinecká, Praha 


20.11.2017

Zákrok pomohl fyzicky i psychicky, zlepšení úzkostí, zkvalitnění spánku, srovnání svalových disbalancí, snížení četnosti bolesti hlavy, vyšší příval energie, snížení únavy. 

Jitka Buková, Velké Meziříčí 


20.12.2017

Ustoupily bolesti hlavy, zlepšila se hybnost krční páteře, ustoupily bolesti bederní páteře a vystřelující bolest do kyčlí a boku. Celkově se cítím lépe. 

Dana Chodová 


15.11.2017

Bojoval jsem dlouhodobě s bolestí hlavy. Migrény se mi časem zhoršovaly, četnost narůstala (1x týdně 2-3 dny). Konzultoval jsem a léčil se u mnoha doktorů (neurologie, akupunktura, kranio, rentgeny, MT mozku). Všechna vyšetření byla v pořádku. Už jsem byl velmi pesimistický, že prostě jsem migrenózní typ a pouze silné léky pomohou. Pak jsem dostal tip na AtlasPROfilax, který mi pomohl. Od té doby bolest ustoupila. Pěvně věřím, že se mi migrény nevrátí. Děkuji paní doktorce, děkuji AtlasPROfilax. 

Dalibor Hampejs, Brno 


15.11.2017

- mnohem lepší pohyblivost krční páteře
- rovnější chůze, srovnání pánve
- uvolnění čelistí
- odstranění emočního bloku
- větší chuť do života
- zlepšení trávení 

Tereza Procházková, Znojmo 


15.11.2017

Som spokojná se zákrokom atlasu, zlepšilo se mi dýchanie, prestali bolesti hlavy, ustúpila bolesť v oblasti krčnej chrbtice.

Viktória Heureková, Slovensko


13.12.2017

Zákrok mi skvěle uvolnil krk, hlavu i mysl. Úžasné! 

Filip Sinecký, Praha 


14.11.2017

Zákrok mi pomohl velmi. Jsem velmi spokojený.  

Karel Divoký, Břeclav


13.11.2017

Bolest za krkem zmizela, též závratě. Celkově lepší. 

J.P., Břeclav


13.11.2017

Zákrok mi pomohl na 80%. 

Milada Gálová, Břeclav


13.11.2017

Mám lepší rotaci krční páteře. Přestává mě bolet levá paže. Odešly mi bolesti pod lebeční kostí v týlu. 

René Netušil, Břeclav


13.11.2017

1. vyrovnání krční páteře a následně hlavy,  2. zmírnění třesu hlavy,  3. přestaly bolesti bederní páteře (výhřez ploténky). 

K.M. Břeclav


15.10.2017

Zlepšená stabilita a symetrie těla, voľnost pohybu bez pocitu lámania a blokád, pocit zapájania nových svalov pri pohybe. 

V.K., Košice


01.10.2017

Přestalo bolet rameno a polevila bolest krční páteře a trapézů.

Jan Kopčák, Břeclav


01.10.2017

Zlepšení pohyblivosti páteře.

D. T., Břeclav


14.08.2017

Zákrok mi pomohl vyrovnat kyčle a tudíž se zbavit podpatěnky, kterou jsem nosila pro kratší pravou nohu. Také vnitřní orgány se upravily a přestala jsem mít dlouholetou celiakii s nafukováním a bolestmi v břiše. 

Ludmila Mueller, Břeclav

09.08.2017

Po zákroku opravení­ Atlasu jsem cí­tila velkou úlevu. Dokázala jsem otočit hlavu tam, kde předtím vůbec. Celou dobu jsem měla problém s tí­m, že jsem se snažila rovnat a dávat hlavu při chůzi a sezení dozadu, aby to bylo v ose s páteří­. Nechápala jsem, proč někteří ­lidé mají krásně rovná záda a krk ve stejné rovině. Po nápravě atlasu se mi to uvolnilo a mám též přesně to, co jsem vždy chtěla :)) Moooc děkuji a všem vřele doporučuji.
 
Dagmar Jasná, Brno

24.06.2017

Tak jsem si jednoho dne pořádně zí­vla a sanice mi zůstala otevřená. Jedna dobře mířená "samo facka"  to spravila, jenže ústa jsem mohla otevřít už jen s bolestí a strachem. Nějaké lupání se projevovalo už před tímto okamžikem, ale nevěnovala jsem tomu tolik pozornosti. Návštěva odborného lékaře následovala, ale přes upozornění, že je to dlouhodobá bolestivá záležitost, a pár cviků, mazání a kašovitou stravu, se nedělo celkem nic. Poprosila jsem si, abych potkala správného člověka, který by mi mohl pomoci a MUDr. Renáta Filipová byl ten správný odborní­k. Po první návštěvě u ní a použití metody ATLASPROFILAX jsem odcházela rovnou na vajíčkový chlebíček bez jakýchkoliv obav. Moje čelist je i nadále úplně v pořádku, nebolí a to samotný úkon trval jen čtvrt hodiny. Kéž by o této metodě vědělo čím m dál více lidí! 

Děkuji J.S., Praha


22.07.2017

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat za korekci krční­ho obratle, což mi změnilo život v mnoha ohledech. Po prodělaném kolapsu a následně řešené epilepsii (ještě není plně diagnostikována) jsem změnila své návyky, nicméně své tělo znám a ví­m, že potíže byly spojeny, velkou měrou, i s krční páteří. Po návštěvě mého očního lékaře MUDr. Karáska jsem dostala tip na Vás a jsem za to velmi ráda. Po provedeném zákroku jsem se zbavila stavů úzkosti, poruch spánku, bolestí­ bederní páteře a šíje. Ztuhlost šíje ustoupila. Potíže se zrakem nad rámec krátkozrakosti jsou pryč. Dále ustoupily bolesti hlavy a i potíže s "dodýcháváním", kdy při hlubokém nádechu jsem se nebyla schopna plně nadechnout.

Momentě zvažuji i provedení zákroku u mého 12ti letého syna, který má potíže s páteří. Moc děkuji za velmi příjemnou a empatickou spolupráci a pomoc. Jste velmi milá a profesionální lékařka, víc takových! Ještě jednou velmi děkuji. 

S pozdravem.

Petra Procházková, Praha


20.06.2017

Mé zkušenosti s prožíváním asi 7 měsíčního působení po zákroku Atlasprofilax®, který jsem u Vás absolvoval:

·       příznivý pocit celkového držení těla a toho, že všechny klouby, tedy aspoň většina z nich, fungují normálně;
·       zejména při chůzi je to patrné, dostavil se pocit volného a přirozeného pohybu;
·       zlepšil se pocit rovnováhy a stability při chůzi;
·       uvolnily se krční obratle ve smyslu rotace hlavy, předklonu a záklonu. (ještě zůstává slabá bolest při kombinovaném pohybu, tedy rotace vlevo a záklonu hlavy, pohyb už není omezený);
·       uvolnil se hrudník při dýchání, tzn. větší objem nadechovaného vzduchu;
·       nyní mám pocit, že se něco "děje" v oblasti kříže a beder. Měl jsem tam problémy a občasné omezení, které nastalo v období základní vojenské služby při přílišné "sportovní aktivitě" - zvedání zátěže jednou rukou. Opakované bolesti a potíže mne v podstatě přivedly k jógovému cvičení;
·       na určitou dobu se omezily šelesty a pískání v uších, ale nyní se to trochu vrátilo zpět, ale ne na původní intenzitu.

Milan Procházka, Jižní Morava  


29.05.2017

Vážená paní doktorko,

posledních několik let z mých dvaapadesáti bylo dost náročných a to převážně z fyzického hlediska. Časté a úporné bolesti hlavy, nespavost, neustálá únava, bolesti zad, ramene i ostatních kloubů a časté depresivní stavy. Nenechával jsem svůj stav náhodě. Byl jsem si vědom nutnosti "sám" něco udělat pro své tělo. Životospráva, zdravá strava a cvičení částečně pomohlo, ne však zásadně. Po návštěvě mé moudré ženy u Vás jsem se nechal zlákat její proměnou a udělal to samé. Výsledek je skvělý. Bolesti přestaly, spím celou noc, probouzím se odpočatý a navíc (nevím zda to s tím souvisí) mám každý den krásné sny :-).

A co je nejúžasnější z mého pohledu, obrovský příval energie. Chci Vám tímto poděkovat za své uzdravení, ale také za to, že se Vám podařilo najít cestu pro zdraví ostatních.

S pozdravem

Josef Bárta, Praha 


Celý život, co si pamatuji a to mě je již hodně přes 50 jsem trpěl bolestí hlavy. Posledních 5 let to už bylo nesnesitelné. V průběhu týdne mě 3 dny a zvláště po spánku a to i po celý den trápily kruté bolesti hlavy, takže pokud jsem se náhodou probudil po třech hodinách spánku a nebolela mě hlava, tak jsem radši ani nešel spát. Jiné 3 dny v průběhu týdne byla bolest hlavy střední, to jsem bral za úspěch. Maximálně 1 den v týdnu mě hlava nebolela, ale to jsem nesměl udělat nějaký prudký pohyb nebo se trochu unavit.

Před pár dny jsem měl možnost na večírku hovořit s velmi příjemnou paní. Při hovoru, co kdo děláme, jsem zjistil, že je to lékařka. Řekl jsem ji, že mě doslova ničí bolest hlavy při mé práci lektora. Když mi řekla, že takovéto pro mě neřešitelné (a to ani lékařsky) bolesti hlavy je možno vyřešit jednou provždy, jedním pětiminutovým zákrokem, musím se přiznat, že jsem to měl skoro za scifi.

Ihned jsem si přečetl na internetu více o metodě AtlasPROfilax® a následující den jsem absolvoval nápravu 1. krčního obratle - atlasu.

Doslova ihned potom jsem byl schopen bez bolestí otočit hlavu na pravou i levou stranu. Velmi rychle mě přestaly bolesti spodní části hlavy, tam jsem si předtím ani nemohl šáhnout, a velmi rychle se uvolnila šíje a to tak, že ani jakákoli masáž nebo elektroléčba nebo trakce to neudělaly. Co je zajímavé, po několika dnech se mě začíná uvolňovat i ten typicky počítačový hrb na krční páteři. 

Neumím vyjádřit vděčnost za to, že se mohu konečně po mnoha a mnoha letech normálně vyspat. Ráno ani po celý den a to i náročný žádné bolesti hlavy, očí a ramen. 

Děkuji paní doktorce Renatě Filipové, za to, že je schopna dát takto lidi do pořádku a velmi to doporučuji.

René Műller, Brno


Bála som sa, že mi bude celý život hučať v hlave. Išla som na to vylučovacou metódou. Buď je to od infekcie, alebo je to funkčný problém. Mám takú priležitosť, že je tu pani doktorka z Prahy, tak to využijem. A ono sa začali následne zlepšovať ďalšie veci. Hneď na mieste: povolenie krčných stavcov, uvoľnili sa mi trapézy, zlepšila sa výrazne rotácia hlavy, tinitus sa vytratil a “vyrástla” som o pol centimetra (to mi manžel zmaral). Ihneď prišlo uvoľnenie ramien, bolesť chrbtice v krížovej oblasti zmizla. Mimika sa mi uvoľnila, nemám také napätie v tvári. Krčná chrbtica je zničená: 4.,5., jeden stavec má aj niečo odlomené, stavce mi tlačia na durálny vak a teda miechu. (Starala som sa o starých ľudí a dvíhala ich...) Verím, že postupne sa mi tie stavce dobrým stabilizovaným držaním tela začnú dostávať tiež do normálu.

15 rokov potvrdena RTG osteochondroza v krížovej oblasti mi robila problém, že som sa s bolesťami dvíhala a vzrovnávala z predklonu. A dnes nemám trpnutie, v noci bolesti, nemusím si prikladať na chrbticu teplé veci, nemám útlak nervov a ciev ktoré zásobujú končatiny.

Ďalšie veci sa objavili neskôr. Napríklad už môžem kľačať, mala som predtým silné bolesti, dvíhala som sa za pomoci rúk. Po celodennej záťaži som predtým nevydržala do večera dlhšie stáť na nohách, musela som si robiť trakcie na bedrovú oblesť (dala som si pod brucho večer pred spaním vankúše, 20 minút som takto zohnutá ležala aby sa mi uvoľnili stavce a cievy), dnes stojím bez problémov aj celú noc. Môžem prať koberce dlhodobo zohnutá nad vaňou. To všetko som predtým robila s veľkou námahou, alebo kvôli bolesti vôbec. V kostole som už len stála. Pri praní a zaváraní som potrebovala dlhé oddychy, zdalo sa mi, akoby som sa lámala v krížovej oblasti a bolo to veľmi bolestivé. Prekladala som nohy z jednej na druhú, lebo som pre bolesť nemohla dlho kľudne stáť. Teraz to zvládnem ľavou zadnou. Akoby som žiaden problém nikdy nemala.

Ako decku mi lekári hovorili, že nemám dobré držanie tela. Nosila som schanzov golier. Po absolvovaní atlasu som sa narovnala, držanie tela sa zlepšilo, čo aj cítim a neupozorňujú ma známi, že držím hlavu nabok.

Ester, Košice


Metoda AtlasPROfilax je opravdu účinná. Hned po zákroku jsem otočila hlavu bez bolesti doleva, kde to bylo předtím zablokované. Bolesti hlavy už nejsou tak silné, jak byly a den ode dne je to lepší. Každému bych tuto metodu doporučila.

Helena Légrová


Měla jsem velké potíže s bederní páteří, opichovali mi kyčle na bursitidy, opakovaně blokace krční páteře, po nočních službách migrény a svalové bolesti, po větší námaze mě bolely kolena a měla jsem potíže s ramenem (syndrom rotátorové manžety). Po zákroku (před 3 roky) jsem přestala chodit na rehabilitaci a během dvou měsíců moje potíže s bederní a krční páteří odezněly a bolesti kolen a ramene se zmírnily o 40%. Při cvičení jsem bez obtíží, stačí, abych protahovala pravidelně páteř. Mohu tuto metodu doporučit lidem, kteří mají potíže s pohybovým aparátem.

T.Ž., Praha


Po 7 mesiacoch necítim bolesť v ramenách a rukách, udržím predmety v rukách bez bolesti a problémov, prestali bolesti v hrudnej a krčnej chrbtici. Ruky a ramená mam o 100% pohyblivejšie oproti stavu v pred manipulaciou atlasu. Ďakujem

Eva Gregušová, 45 let, Prievidza


Dva a pol mesiace po zákroku: bez migrén, spánok ok, bez depresie, výrazné zlepšenie pohyblivosti ramena, hlavy (krku) do bokov, kĺby bedrové bez bolesti – lepšia hybnosť. Suma sumárum – všetky problemy s výrazným zlepšením – cca 80% - 90%.

Blanka Repiská, 53 let, Prievidza